TRENDELLA AYAKKABI

Trendella Ayakkabı  Bilal GÜLTEKİN tarafından 2018 yılında Türkiye’nin Ayakkabı üretim merkezlerinden İzmir Işıkkent Ayakkabıcılar Sitesinde kurulmuştur.

         

Uzun yıllar Ayakkabı Sektöründe bir çok başarılı projeye imza atmış olan Bilal GÜLTEKİN 2013 yılında www.ayakkabicilar.com projesini sektöre kazandırmış 2014 yılında ayakkabicilar.com ‘u İstanbul merkezli Toptan Ayakkabı Firmalarından ccway ve zeymod Markalarına devretmiştir. www.ayakkabicilar.com halen aktif bir şekilde yayın hayatına devam etmekte Ayakkabı sektörünün bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

2015 – 2017 yılları arasında İstanbul Gedikpaşada bulunan Türkiye ve Dünya Markası olarak kabul görmüş www.silviomassimo.com ile sektör hayatına devam etmiştir.

2018 yılı itibari ile www.toptanbayanayakkabi.com ‘u Trendella Ayakkabı kreasyonlarının teşhir ve tanıtımı amacıyla yayına almıştır. Web sitemizde toptan ayakkabı online satışı yapılmamaktadır. Beğendiğiniz ayakkabı modellerimizi web sitemiz üzerinde belirttiğimiz iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere iletmeniz durumunda ilgili birimimiz sizlere firmamız, kreasyonlarımız, toptan ayakkabı fiyatları ve satışı hakkında ihtiyaç duyduğunuz bilgilerin tamamını aktaracaktır.

Trendella Ayakkabı Misyon ve Vizyonumuz

Sizlere dünya modasını yakından takip ederek en trend ayakkabıları üretip ulaştırmak.

Ayakakabı sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek markamızı sektöründe ülkemizin bir değeri olarak konumlandırmak.

Sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikli personelin çıraklık seviyesinden yetiştirilerek gerekli eğitimlerin alınmasını sağlayarak Sektöre doğrudan iş gücü desteği sağlamak bu hususda her türlü sorumluluğu almak.

Ayakkabı üretiminde çağın gereksinimlerini yerine getirerek öncelikle yurt içinde ve dünyada ulaşabildiğimiz herkese Trendella Ayakkabılarını sunmak.

Müşteri memnuniyetini ilke edinerek müşterilerimizle birlikte büyük bir Aile olmak.

Müşterilerini yakından tanıyıp ihtiyaç duyulması halinde kişiye özel tasarımlarla üretim yapmak.

 

İş ortaklığı ( Bayilik – DropShipping – XML vb )

  • Markamızı geliştirebileceğimiz görüş ve önerileriniz
  • Marka temsilciliği ve Influencer
  • Sponsorluk talebi için bize ulaşabilirsiniz.

ADRES;

6135 Sokak No:56 İzmir ışıkkent Ayakkabıcılar Sitesi

CONTACT – İLETİŞİM

bilalgtkn@gmail.com

https://www.facebook.com/bilalgtkin

https://www.instagram.com/bilalgtkn

0232 343 38 280507 626 3635

WEB SİTEMİZ;

Toptan için – Whosale Wordwide

 www.toptanbayanayakkabi.com

Perakende için – For retail

www.trendella.com

Hayalimiz;

Trendella Ayakkabı markası ile ülkemiz kadınlarının zevkle giydiği ayakkabılar üreterek onların mutluluklarına ortak olmak Ayakkabılarımızı dünya kadınlarına ulaştırarak aynı mutluluğu onlarada yaşatmak bu vesile ile ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak.