İzmir ışıkkent ayakkabıcılar sitesi

İzmir ışıkkent ayakkabıcılar sitesi tarihi

İzmir ışıkkent ayakkabıcılar sitesi İzmirin bornova ilçesine bağlı sanayi sitesidir Ayküsan olarak isimlendirilmiştir, İzmir ışıkkent ayakkabıcılar sitesi içinde yoğun olarak ayakkabı imalatının yapıldığı sitede ayrıca çanta imalatı ve toptan çanta satışıda yapılmaktadır. İzmir ışıkkent ayakkabıcılar sitesi 1996 yılında şehir merkezinde bulunan Ayakkabı imalathanelerinin Işıkkente taşınmasıyla faaliyete girmiştir 2000’li yıllarda Ayakkabıcılar ‘ın İzmir ışıkkent ayakkabıcılar sitesine taşınma işlemi tamamlanmış ve izmir içinde farklı bölgelerde bulunan binlerce Ayakkabı imalatçısı İzmir ışıkkent ayakkabıcılar sitesi ne yerleşmiştir.

Ayküsan İzmir ışıkkent ayakkabıcılar sitesi içinde ayakkabı imalatı yapan yaklaşık 2000’e yakın firma bulunmaktadır site çok geniş bir alan üzerine inşaa edilmiştir Bornova merkeze 20 dakika uzaklıktadır otogara 10 dakika mesafededir İzmir ışıkkent ayakkabıcılar sitesi Türkiye Ayakkabı üretiminde ciddi söz sahibidir site içerisindeki imalatçı atölyeler çoğunlukla bayan ayakkabılar üretmekte toptan ayakkabı satışlarınıda site içerisinde bulunan ticaret merkez, merkez çarşı ve bedesten çarşıda gerçekleştirmektedir.

İzmir ışıkkent ayakkabıcılar sitesi ayakkabı imalatı

Erkek ayakkabı imalatı çocuk ayakkabı imalatı terlik sandalet imalatı deri ve suni deri olarak 2 farklı şekilde yapılmaktadır. Türkiyenin her yerinden Ayakkabı Toptancıları Ayakkabı Mağazacıları Toptan Ayakkabı alımı için yılın her döneminde siteyi ziyaret etmektedir. İlk kez gelecek olanlar site dışında köy bölgesi olarak isimlendirilen bölgeyide ziyaret etmelidir köy tarafında’da yoğun bir şekilde ayakkabı üretimi yapılmaktadır.

Firmamız Trendella Ayakkabı Toptan Bayan Ayakkabı modellerinde üretim yapmakyadır adresimiz 6135 sokak No:56 ışıkkent ayakkabıcılar sitesi modellerimizi www.toptanbayanayakkabi.com web sitemizden inceleyebilirsiniz. 05076263635 nolu numaradan satış departmanımıza ulaşabilirsiniz.

 

İzmir ışıkkent ayakkabıcılar sitesi içinde bulunan kurumlar yerler

İzmir Ayakkabıcılar Odası  6135 sokak no:5 kat-2 adresiyle site içerisindedir  telefon numarası 02324360759 Ayakkabıcılar odası Başkanlığını Sn. Yalçın Ata yapmaktadır.

Ege Ayakkabı Sanayicileri Derneği EGEAYSAD  6121Sokak No:1 K-7 / 717 Merkez Çarşı adresiyle site içerisindedir telefon numarası 02324365156 Mail Adresi –  egeaysad@gmail.com Egeaysad Başkanlığını Sn. Erdal Durmaz yapmaktadır.

Site içinde 31 Nolu Noter Merkez Çarşı içinde hizmet vermektedir. (0232) 436 57 83 nolu telefondan 31 nolu noterle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Ups,Aras,Mng,Nak,Yurtiçi  gibi kargo firmalarının tamamı site içerisinde hizmet vermektedir. Site içerisinde Eczane Taksi Durağı Dişçi bulunmaktadır.  Yemek yiyebileceğiniz yerler arasında Meşhur Tire Köfteci, Etci Cihan, Anadolusu Sofrası terci edebileceğimiz mekanlar olabilir.

Suriyeli Ayakkabı işçilerinin zaman içerisinde geçmişten gelen müşteri ilişkilerinden ötürü son yıllarda İzmir ışıkkent ayakkabıcılar sitesini ırak filistin iran gibi bir çok arap ülkesinden müşteriler sıklıkla ziyaret etmekte toptan ayakkabı satın almaktadır. Her geçen gün üretim kalitesini arttıran Ayakkabıcılar sitesi İç ve Dış pazara kaliteli ayakkabıyı sunmaya devam ediyor.