Stil Sahibi Kadınların Ayakkabı Tercihleri

Kadınların tutku ile bağlı oldukları modanın hiç şüphesiz ki en temel parçası ayakkabılar. Farklı modelleri ve değişik renkleri ile ayakkabılar, kadınlar için güzel bir stil yakalamanın en iyi yolu diyebiliriz. Her sezonda değişen bu ayakkabı modelleri sürekli yeni trend ve stiller ortaya çıkarsa da bazı modeller hiç eskimiyor.

İşte stil sahibi kadınların dolaplarında her zaman yer alan ve ayakkabı tercihlerindeki önceliği olan 6 ayakkabı modeli:

Stiletto

Stiletto bir kadının dolabında mutlaka olması gereken ayakkabı modellerinden birisi. Klasik şıklığın en iyi temsilcilerinden olan stilettolar; bir kadını alımlı, zarif ve havalı göstermenin en kolay yolunu bize açıyor. Siyah ya da ten rengi stilettolar her kıyafetle uyum sağlıyor. Bu yüzden de, özellikle bu renk stilettolar yatırım yapılması gereken parçalar arasında yer alıyor.

 

Bootie

Sportif şıklığın en iyi örneklerinden olan bootieler, kış aylarının en sevilen ayakkabı modellerindendir. Üstelik her sezon da oldukça moda olurlar. Bootie ayakkabıları her tarz kıyafetlerle rahatlıkla kombinleyerek çok trend bir görünüm yakalayabilirsiniz.

 

Uzun Çizmeler

Kadınları çekici ve havalı gösteren ayakkabı modelleri arasında en dikkat çekici olanı uzun çizmelerdir. Özellikle elbise ve eteklerle harika bir uyum sergileyen uzun çizmeler hem soğuk kış aylarının hem de kombininizin kurtarıcısı olabilir.

 

Sneakers


Geçmişten günümüze her dönemde, değişmez trendler arasında kendine sağlam bir yer edinen sneakerlar tabii ki de stil sahibi kadınların ayakkabı tercihinlerindeki vazgeçilmezi. Sneaker ayakkabılar ayaklarınız için rahat bir ortam sunmasının yanında, spor bir tarzda da ne kadar şık olunabileceğini göstermekte de oldukça başarılı.

 

Sandaletler

Sandaletler de hem sıcak yaz aylarının hem de kombininizin kurtarıcısı olmaya ilk sıradan aday. Ayakkabı tercihlerinde kadınların severek yer verdiği, uzun ve kısa modelleri bulunan bu zarif ayakkabıların size kendinizi hem hafif hem de zarif hissettireceğine hiç kuşkumuz yok.

 

Babet Ayakkabılar

Babetler, düz taban olmalarına rağmen sizi prensesler gibi hissettirebilecek ayakkabı türüdür. Hepsinin çok rahat olduğunu söyleyemeyiz tabii ki ama kıyafetlerinize kattıkları şık görünümün sizi mutlu edeceğine eminiz.

Stil için önemli bir etken olan ayakkabı tercihleri için siz de toptan bayan ayakkabı modellerimizi inceleyebilir ve ayakkabılarla ilgili sorularınızı canlı destekten bize iletebilirsiniz.