Toptan Ayakkabı Firmaları

Toptan ayakkabı firmaları perakende ve toptan ayakkabı satışı yapan mağazaların ayakkabı ihtiyaçlarını karşılamak için ayakkabı üretimi yapmaktadırlar. Ülkemizde toptan ayakkabı firmaları üretim bölgeleri olarak öncelikli istanbul, izmir, gaziantep, konya, bursa, manisa, kahramanmaraş, uşak, hatay, adana illerinde bulunmaktadır. Şanlıurfa bölgesinde yeni yapılan ayakkabıcılar sitesi henüz faaliyete geçmemiştir. Türkiye ayakkabı sektörünün üretim yoğunluğu istanbul izmir konya gaziantep toptan ayakkabı firmaları tarafından karşılanmaktadır. Ayakkabı firmaları kendi içlerinde deri suni deri üreticileri ve kategorisel anlamda bayan (zenne) erkek (merdane)  çocuk (bebe-patik-filet) terlik sandalet ve spor ayakkabı üreticileri olarak birbirilerinden ayrışmaktadır. Hızla değişen moda ve trendlere güncel yeniliklere çok çabuk cevap verebilen Türk ayakkabı sektörü dünyada ayakkabı üretiminde ciddi söz sahibi ülkelerden biri konuma gelmiştir. Sektörümüzle ilgili güncel bilgiler veriler bulabileceğiniz  Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği resmi web adresine www.tasd.com.tr bu link üzerinden ulaşabilirsiniz ithalat ihracat verileri fuarlar ve organizasyonlara erişebilir sektörle ilgili birçok güncel bilgi edinebilirsiniz.

 İzmir Toptan Ayakkabı Firmaları

İzmir toptan ayakkabı firmaları ayküsan olarak bilinen ışıkkent ayakkabıcılar sitesi bölgesinde 1500 – 2000 firmayla ayakkabı üretimi gerçekleştirmektedir, özellikle bayan ayakkabı ve çocuk ayakkabı kategorilerinde çok yoğun üretim yapılmaktadır. İzmir toptan ayakkabı firmaları ayakkabıcılar sitesi içinde bulunan ticaret merkezi, merkez çarşı ve bedesten çarşı olarak bilinen yerleşkelerde kreasyonlarını sergilemekte ve toptan ayakkabı satışı yapmaktadır. Bayan grubu dışında son dönemlerde toptan erkek ayakkabı kategorisinde Bay haldun chekich ayakkabı Knack Ayakkabı izmir ışıkkent bölgesinde adından sıkca söz ettirmektedir firmaya bu linkten ulaşabilirsiniz.   www.chekich.com

İzmir ışıkkent ayakkabıcılar sitesi hakkında detaylı bilgiler bulabileceğiniz yazımızı okuyabilirsiniz İzmir Işıkkent Ayakkabıcılar Sitesi 

Bayan toptan ayakkabı grubunda ürün arayışında olan okurlarımız firmamızın web sitesi olan www.toptanbayanayakkabi.com üzerinden modellerimize göz atabilir.

Sektöre yeni girecek ve mağaza açmak niyetinde olan e-ticaret yoluyla veya instagram facebook gibi mecralardan ayakkabı satışı yapmak isteyen arkadaşlarımız izmir ışıkkent ayakkabıcılar sitesinde firma ve ürün araştırması toptan ayakkabı alımı gibi konularda destek ve yardım taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz firma olarak sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Öne çıkan izmir toptan ayakkabı firmaları

Trendella Ayakkabı , Yavuzlar Ayakkabı, Yes Ayakkabı,  Rodoslu Ayakkabı, Piolin Ayakkabı,  Aypa Ayakkabı

İstanbul Toptan Ayakkabı Firmaları

Ayakkabı satışında ülkemizin ayakkabı ihracatının başkenti konumundaki İstanbul toptan ayakkabı firmaları gedikpaşa bölgesinde faaliyet göstermektedirler yurt dışından ayakkabı alımı için gelen tedarikçilerin yoğun olarak ziyaret ettiği gedikpaşa piyasasında ayakkabı fiyatları izmir konya Gaziantep  firmalarına nazaran daha yüksektir yurt dışına yoğun olarak satış yapılmasından ötürü fiyatlar dolar endekslidir ayrıca bir çok toptancının bulunduğu gedikpaşa satışını yaptığı ürünleri izmir konya ve gaziantepte bulunan ayakkabı imalathanelerinde ürettirip toptan olarak satmaktadır. İstanbulda ayakkabı üretimi ikitelli aymakoop ayakkabıcılar sitesinde yapılmaktadır. Toptan bayan ayakkabı alımında izmir ışıkkent ayakkabıcılar sitesi toptan erkek ayakkabı alımında konya ayakkabıcılar sitesi içinde bulunan üretici firmalardan alım yapmanız sizlere avantaj sağlayacaktır. Ayakkabı firmaları ve toptan ayakkabı satışı hakkında merak ettiğiniz konularla ilgili bizlere ulaşabilirsiniz firma olarak sizlere yardımcı olmak bizleri mutlu edecektir.

Öne çıkan İstanbul toptan ayakkabı firmaları

Rovigo, Cudo Ayakkabı, Dürüst ToptanOdesa Ayakkabı , Ulusoyspor, Ayakkabı Pazarı,