Toptan Ayakkabı Fiyatları

TOPTAN AYAKKABI FİYATLARI 

Toptan ayakkabı fiyatları ile ilgili sizlere detaylı bilgiler aktaracağımız bu yazımızda toptan ayakkabı fiyatları neye göre belirlenir,  toptan ayakkabı fiyatları hangi sebeplerden ötürü farklılık gösterir en avantajlı toptan ayakkabı fiyatları nasıl alınır sizlere aktarmaya çalışacağız. Konuyla ilgili detaylı bilgi edinmek tecrübelerimizden faydalanmak isterseniz sitemizin iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Toptan ayakkabı fiyatları satın almak istediğiniz ayakkabının üzerinde kullanılan deri, suni deri, kalitesine göre ayakkabının altında kullanılan neolit jurdan, ökçe, çelikli taban, pvc  termo ve poliüretan hazır tabanların kalitelerine göre değişkenlik gösterebilir. Toptan ayakkabı fiyatları güncel ekonomide döviz kurlarında yaşanan değişkenliklerden ötürü sürekli olarak farklılık göstermektedir ayakkabı üretiminde kullanılan malzeme ve hammadelerin çoğu ithal olduğundan döviz kurlarındaki değişiklikler maliyetleri sürekli etkilemektedir.

Toptan ayakkabı fiyatları ayakkabı satışının yapıldığı bölgeye görede değişkenlik göstermektedir İstanbul toptan ayakkabı satışının yapıldığı gedikpaşa ayakkabı piyasasında toptan ayakkabı fiyatları izmir ışıkkent ayakkabıcılar sitesi ayküsan, konya ayakkabıcılar sitesi aykent gibi bölgelere kıyasla toptan ayakkabı fiyatları daha yüksektir. Ucuz toptan ayakkabı fiyatları için imalatçı firmalardan ayakkabı satın almanız gerekmektedir ucuz toptan ayakkabı fiyatları ilk el olan imalatçı ayakkabı firmalarından çok daha kolay alınabilir.

toptan ayakkabı fiyatları

toptan ayakkabı fiyatları

Toptan ayakkabı fiyatları ayakkabıda kullanılan deri veya suni derinin kalitesi ve üretimde kullanılan diğer materyaller  olan kalıp, iç astar, taban astarı, ökçe, neolit jurdan, hazır taban üretimde kullanılan rekaptalık malzemeler ( yapıştırıcılar, çiviler, ipler,  tutucu maddeler) ürünün üzerinde bulunan taş, toka gibi aksesuarlar dijital baskı, nakış gibi ürün özellikleri ve uygulanan işçilik kalitesine göre değişir örnek verecek olursak dıştan bakıldığında bire bir aynı görünen iki stiletto ayakkabıda 1. Stilettonun fiyatı 30 tl iken 2. Stiletto 55 tl olabilir dış bakıldığında iki üründe görünüş olarak çok fazla fark görülmesede kullanılan kaliteli malzemeler materyaller ve titiz işçilik farkları ürüne yansımıştır.

SPOR TOPTAN AYAKKABI FİYATLARI

Toptan spor ayakkabı fiyatları için en belirgin ayırıcı özellik ayakkabının altında kullanılan hazır tabanın kalitesidir pvc, termo ve poliüretan malzemeden yapılan tabanlar spor ayakkabıda kaliteyi doğrudan etkileyen en önemli unsurdur diyebiliriz, bunun dışında toptan spor ayakkabı fiyatları spor ayakkabının yapımında kullanılan deri suni deri  kampül bağcık iç astar ve yukarıda belirtiğimiz üretimde kullanılan malzeme kalitesi ve işçilik kalitesi ile toptan spor ayakkabı fiyatları ortaya çıkar.

Gedikpaşa toptan ayakkabı fiyatları diğer bölgelere göre çok daha yüksektir bunun sebebi İstanbulda maliyetlerin daha yüksek olması ( kiralar, işçilik maliyetleri, sarf giderler, hammadde ) bunun dışında gedikpaşa toptan ayakkabı fiyatları ülkemizde ayakkabı ihracatının merkezi olması dış pazarın toptan ayakkabı alımlarını gedikpaşada gerçekleştirmesinden dolayı  diğer toptan ayakkabı satışı yapan izmir,  konya, gaziantep, bursa gibi bölgelere göre gedikpaşa toptan ayakkabı fiyatları daha yüksektir. Satın almalarda önceliğiniz her zaman üretici firmalar olmalıdır.

 BAYAN TOPTAN AYAKKABI FİYATLARI 

Toptan bayan ayakkabı fiyatları izmir ışıkkent ayakkabıcılar sitesinde en avantajlı satın almalar yapacağınız düzeydedir  toptan bayan ayakkabı fiyatları ışıkkent ayakkabıcılar sitesinde gedikpaşa ayakkabı fiyatları ile karşılaştırıldığında size çiftinde 5 ila 20 tl arası kar ettirecektir. Bayan ayakkabı fiyatları imalatçı firmalarda toptancı firmalara göre her zaman daha caziptir ayakkabıyı üreten firmadan toptan ayakkabı alırken ilk elden ürün satın almış olursunuz ayakkabı fiyatları ‘nı belirleyen en önemli faktörlerden biride ayakkabıyı imalatçısından satın almaktır. Örnek verecek olursak 40 tl ürünü mal eden üretici firma çiftinde 5 tl ile ayakkabıyı  45 tl satabilir. Bu ayakkabıyı üreticiden satın alan toptancı kendi sabit giderlerini ekleyip elde edeceği karıda eklediğinde ürünün fiyatı 50 – 55 tl civarlarına yükselebilir belirttiğimiz fiyatlar tamamen örnektir. Üretici firmadan ve ilk elden yapacağınız satın almalar size daima kazanç sağlayacaktır satın alırken kazanacak ayrıca rakiplerinizlede rekabet etme konusunda bir adım önde olacaksınız hem daha hızlı ürün satacak hemde karlılığınızı koruyacaksınız müşterileriniz tarafından önerilecek ve ilk tercih olacaksınız.

Toptan ayakkabı satın alabileceğiniz merkezler İstanbul gedikpaşa, izmir ışıkkent ayakkabıcılar sitesi, konya ayakkabıcılar sitesi, gaziantep ayakkabıcılar sitesi, manisa ayakkabıcılar sitesi, bursa ayakkabıcılar sitesi bölgelerinde hem üretici firmalardan hemde toptancılardan toptan ayakkabı alımı gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet üzerinden toptan ayakkabı modellerinizi inceleyip satın alabileceğiniz bazı firmalarıda yazımıza ekliyoruz.

Markamız trendella ayakkabının ürünlerini www.toptanbayanayakkabi.com üzerinden inceliyebilirsiniz.

www.toptancimburada.com 

www.durusttoptan.com

www.ulusoyspor.com

www.ayakkabicilar.com 

www.arkoc.com.tr

www.izmirtoptanayakkabi.com

Online toptan ayakkabı satışı için yukarıda belirttiğimiz web sitelerini inceliyebilir bir çok farklı ödeme yöntemi ile toptan ayakkabı satın alabilirsiniz.